2012 m. vasario 16 d., ketvirtadienis

Reakcija

Piktas gnomas Arvydas parašė labai gerą straipsnį apie tatuiruotes. Susimąsčiau, kodėl apie tuos mitus niekur nepastebėjau jokio rašinėlio anksčiau. Pritariu autoriui dėl tatuiruotės darymo laiko. Negalima skubėti. Aš pats pirmai tatuiruotei ruošiausi gal du tris metus. Iš pradžių niekaip negalėjau išsirinkti piešinio. Paskui nebuvo pinigų rimtam salonui, nes pas draugus kurie darydavo namuose arba sklepuose nelabai norėjau darytis. O tuo labiau, kad labai linksma prisiminus, kad vienas mokėjo daryti tik vorus, tai šaika taip ir vaikšto apipaišyti vorais. Labai originalu. Nukrypau nuo temos. O kai viena dieną gavau algą (kaip dabar atsimenu -- 401Lt00ct. Man, studentui, tai buvo nemaži pinigai), pakeliui į saloną sugalvojau darytis visai kitą piešinuką, nei buvau sumanęs. Skausmo neatsimenu, meistrė viską kokybiškai padarė. Džiaugiuosi iki šiol, kad tada pasirinkau taip ir ne kitaip. O praeitų metų rudenį nuėjau darytis ant kojos. Ką paišys nusprendžiau per kokias tris minutes, kaina buvo nesvarbu. Bet. Bet apie skausmą užmiršau. Atsiminiau, kad darant pirmą skausmo nebuvo, tai ir koją paišant neturėtų būti... Va čia ir papuoliau. Man teko gulėti kokias dvi su puse tris valandas -- jos buvo tikriausiai ilgiausios mano gyvenime. Bet. Jau antras "bet", pastebėjot? Jos buvo to vertos. Ir iš tikrųjų praėjus kokiai pusei valandos po paišymo pabaigos aš jau buvau užmiršęs tą skausmą. Pabaigai: ar darytis? Spręsti kiekvienam asmeniškai. Daug žmonių manęs klausė ką patarčiau paišytis ar rašytis. Atsakymas buvo paprastas -- nesidaryk, jei aš turiu tau pasakyti ko TU nori.

Tatuiruotės tai narkotikai -- tikrai eisiu paišytis dar. Labai patiko Ozzy Ozburno žodžiai jo vaikams per jų realybės šou (laisvas vertimas iš atminties): jei nori būti originalus -- nesidaryk! Atspėkit ar paklausė??  

2 komentarai:

  1. Įdomu kokias tatuiruotes tada nusprendėte darytis?Ir tos 3min. rimtai? nebuvo prieš tai jokių apmąstymų ,taip op ir žinau?

    AtsakytiPanaikinti
  2. Apmąstymų iki to laiko buvo daug, bet kai atėjo tas lemiamas momentas, tai tikrai užtrukau labai trumpai ir galutinis variantas buvo visiškai nesusijęs su ankstesniais apmąstymais.

    AtsakytiPanaikinti